TiesībsargsUzvara Latvijas Republikas Tiesībsarga konkursā

7.maijā tika paziņoti Latvijas Republikas Tiesībsarga konkursa “Esi radošs- #RadiLikumu!” rezultāti. Ludzas pilsētas ģimnāzijas komanda “Hammurapi” (10.a klases skolēni Dairis Brilis, Albīne Hlopņicka, Ilvita Marnauza, skolotāja Inta Žeikare, skolotāja - konsultante Līga Arcihoviča) atzīta par konkursa uzvarētāju un galvenās balvas ieguvēju vidusskolu grupā.

Konkursa mērķis bija veicināt bērnu un jauniešu izpratni par bērna tiesībām Latvijā un izstrādāt Bērnu tiesību aizsardzības likumu bērniem un jauniešiem draudzīgā valodā. Komandas dalībnieki pārveidoja likuma pantus vienpadsmit A4 lappušu apjomā pēc iespējas vienkāršāk un īsāk, bet nezaudējot likuma panta būtību. 1.-3. vietas ieguvēju izstrādātie radošie darbi, tostarp “Hammurapi”  veikums, tiks publicēti Tiesībsarga mājaslapā www.tiesibsargs.lv.

Skolēnu darbus vērtēja pieaugušo, bērnu un jauniešu žūrija. Tiesībsargs un biroja kolēģi izteica apbrīnu par jauniešu interesi, uzņēmību un radošumu, un atzina, ka skolēnu darbs vērtējams izcili. Balvā - ekskursija un AHHA zinātnes centra Tartu, Igaunijā apmeklējums.

 

Jānis07.05.2019. Dagdas novada Izglītības, kultūras un sporta nodaļas starpnovadu radošo darbu konkurss "Manas ģimenes lieliskā recepte"
Jānim Malakovam (2.a) - 2.vieta, skolotāja Ineta Misāne

 

ZZLabas ziņas -  trīs LPĢ klases it iekļuvušas ZZ čempionāta finālā!

Ik gadu ZZ čempionāts aicina piedalīties klašu kolektīvus, lai pieradītu klases sadarbības, saliedētības prasmes, kā arī zināšanas. Šogad mājas darbā bija jāizdomā unikāls klases mūvs jeb deju solis un jānofilmē tas 15 sekunžu garā video. Pēc izveidotā video tika atlasīti ZZ pusfinālisti.

Pusfinālā skolēniem bija jādarbojas gan kopā ar visu klasi, gan jāpierāda sevi arī individuāli. Cīņa par Pusfināla punktiem un ceļazīmi uz Finālu bija saspringta!  Individuālie uzdevumi: Tele 2 ātrumspēle, kur pēc definīcijas jāuzmin pēc iespējas vairāk vārdu, ZE Alias spēle, kas ietver ātro rēķinprasmi, rakstītprasmi, datorpeles pārvaldes ātrumu, elektrodrošības pāru spēle. Grupas uzdevumi: klases karoga veidošana, FIZMIX eksperimenta atdarināšana un fizikālās parādības skaidrošanas video. Lai nokļūtu Finālā, bija jāizpilda visi Pusfināla uzdevumi!

Komandas darbs, individuālās spējas, radošums un izcilākie rezultāti - tas raksturo klases, kas ir iekļuvušas lielajā ZZ Čempionāta Finālā! Starp tiem ir Ludzas pilsētas ģimnāzijas 5.c, 6.c un 7.c klase.

23. un 24. maijā šīs klases pārstāvēs skolu Ropažu novadā. Mēs turēsim īkšķus un gaidīsim mājās ar uzvaru!

 

Mūsu skolas folkloras kopas panākumi

Ziemeļlatgales novada bērnu un jauniešu folkloras kopu skate
24.aprīlī Rēzeknes novada Liepu pamatskolā un Lūznavas muižas kompleksā notika Ziemeļlatgales novada bērnu un jauniešu folkloras kopu sarīkojums – skate „Vysu dīnu bitis dzynu”. Šī gada festivāla “Pulkā eimu, pulkā teku” (PEPT) 2019.tēma - „Rotā saule, rotā bite”.

Skatē piedalījās arī LPĢ folkloras kopa ar savu 7 minūšu ilgu skates programmu „Rūtōtīs rūtojās mōsa brōļu sieteņā”. Bērni gan dziedāja, gan gāja rotaļā, gan spēlēja dažādus mūzikas instrumentus. Rezultāts –  I pakāpe. Skatē piedalījās 5.a klases skolēni: Aivis Bondars, Māris Bulis, Ingus Kristiāns Ignatjevs, Sandis Pudāns, Artjoms Šlapins, Elmārs Treiņa, Niks Vaškevičs, kā arī Paula Silkāne (4.a), Alīna Bondare (2.a), Angelina Jankovska (1.a), Kellija Ruško (1.a), Sofija Strazda (1.a),  Gunta Čerņavska (1.b), Rihards Matvejenko (1.b), Kamilla Miklucāne (1.b), Keita Miklucāne (1.b), Deniss Miščenko (1.b), Renārs Ritiņš (1.b).

Sirsnīgs paldies visiem folkloras kopas dalībniekiem par ieguldīto čaklo darbiņu  iknedēļas folkloras nodarbībās un gatavojoties novada skatei. Folkloras kopas vārdā mīļš paldies par palīdzību, deju skolotājām Ļubai Šantarei un Elitai Romanovskai, piemeklējot katram kopas dalībniekam tradicionālo tautu tērpu. Protams, paldies par atbalstu bērnu vecākiem. 35.Bērnu un jauniešu folkloras svētki PEPT 2019 notiks 18. un 19. maijā Iecavā, pulcējot ap 1500 dalībnieku.

Tradicionālās dziedāšanas konkursa „Dziesmu dziedu, kāda bija 2019” fināls Rīgā
27.aprīlī Rīgā, RTU notika bērnu un jauniešu nemateriālā kultūras mantojuma apgūšanas programmas “Pulkā eimu, pulkā teku” fināla konkursi, tai skaitā, - tradicionālās dziedāšanas konkursa fināls, kurā tiekas spēcīgākie individuālie Folkloradziedātāji  no visas Latvijas. Šogad finālā veiksmīgi piedalījās arī Ludzas pilsētas ģimnāzijas folkloras kopas dalībnieki:

 • jaunākajā vecuma grupā Sofija Strazda (1.a) ieguva II pakāpes diplomu un titulu Dižlielā dziedātāja,
 • vidējā vecuma grupā Sandis Pudāns (5.a) un Paula Silkāne (4.a) nopelnīja godpilno II pakāpes diplomu un titulus - Dižlielais dziedātājs un Dižlielā dziedātāja.

Sirsnīgs paldies bērniem par lielo, ieguldīto darbu, gatavojoties konkursa finālam. Paldies par atbalstu arī bērnu vecākiem.

Ludzas pilsētas ģimnāzijas folkloras kopu  vada un bērnus konkursiem gatavo skolotāja Ilga Taukača. Vērtējot šajā gadā paveikto, skolotāja īpaši priecājas par 5. klases zēniem, kuri turpina darboties kopā jau no 1.klases. Patīkami, ka interesi par tautas dziesmām izrāda jaunāko klašu skolēni. Mūsdienās, kad ir tik daudz citu brīvā laika pavadīšanas iespēju, folkloras nodarbības ir viens no veidiem, kā saglabāt dzīvē tautas garīgo mantojumu.

 

Matemātikas konkursā “Ķengurs 2019” – Uģim Ūzulniekam 8. vieta valstī

Kengurs21.martā notika starptautiskais matemātikas konkurss “Ķengurs 2019”. Konkurss vienlaicīgi notiek ļoti daudzās pasaules valstīs. Šī konkursa pirmsākumi meklējami pagājušā gadsimta astoņdesmito gadu sākumā, kad Kāds Sidnejas matemātikas profesors Austrālijā organizēja matemātikas spēli - konkursu, kurā atbildes pārbauda dators. Konkursā iesaistījās necerēti daudz jauniešu. 1991.gadā ideju pārņēma Francija un par godu konkursa iesācējiem austrāliešiem deva konkursam nosaukumu “Ķengurs”. Cita pēc citas konkursā iesaistījās Eiropas valstis, arī Latvija, un tagad dalībnieku skaits aizvien palielinās. Piemēram, Latvijā šogad konkursā piedalījās 16500 2.-12.klašu skolēni. To vidū 95 jaunie matemātiķi no mūsu skolas. Konkursa var piedalīties visi skolēni, kuri vēlas. Skola piesaka savus dalībniekus. Uzdevumus risina pa klašu grupām. Tiek piedāvāti 30 uzdevumi, katram dodot 5 atbilžu variantus.

Ir publiskoti šā gada konkursa rezultāti:

 • Apsveicam 12.klases skolnieku Uģi Ūzulnieku! Uģis ir ieguvis 8.vietu valstī 12.klašu grupā, līdz ar to arī mūsu skolai šai grupā ir godpilnā 8.vieta. Latvijā konkursā piedalījās 133 12.klases skolēni. Izcils rezultāts!
 • Labi veicies arī 2.klases skolēniem Jānim Malakovam un Andrim Vasiļevskim. Skolā viņi  ir labākie, bet valstī ieņem 131.vietu 2528 dalībnieku konkurencē.
 • 3.klasē skolā uzvarējis Artis Bankovskis, Latvijā viņš ir 243.vietā no 2585 dalībniekiem.
 • 4.klasē  skolā 1.vietā - Ivis Mikāns, Latvijā - 151.vietā 2620 dalībnieku konkurencē.
 • 5.klasē skolā labākais Einārs Kozačkovs, Latvijā - 81.vietā ,  2.vietā  skolā - Marta Batņa, valstī 173.vietā. Latvijā konkursā piedalījās 2018 piektklasnieki.
 • 6.klasē skolā labākā ir Viktorija Loce, Latvijā - 338.vieta starp 1630 dalībniekiem.
 • 7.klasē skolā uzvarēja Amanda Leščinska, Latvijā - 289.vieta 1476 dalībnieku konkurencē.
 • 8.klasē skolā veiksmīgākā ir Diāna Antonova, Latvijā - 365.vieta 1103 vienaudžu sacensībā.
 • 9.klasē skolā 1.vietā - Ieva Mašķanceva, Latvijā - 243.vieta starp 1037 dalībniekiem.
 • 10.klasē skolā 1.vietā - Vadislavs Matvejevs, Latvijā - 211.vieta starp 729 dalībniekiem.
 • 11.klasē skolā 1.vietā Iļja Vinogradovs, Latvijā viņam 128.vieta 641 dalībnieku konkurencē.

Paldies par darbu matemātikas skolotājiem! Veiksmi turpmākajos konkursos!

 

12.04.2019. Ceļojumu biroja "LAIMTŪRE" konkurss  "AIZVED KLASI EKSKURSIJĀ"  
5.b klase (audzinātāja Renāte Balode) par darbu "Izbaudi fantastiski aizraujošu ceļojumu laikā caur zvaigžņu portālu!" ieguva 3.vietu un balvā saņēma 50 EUR dāvanu karti no SIA "Laimtūre" un saldumus no Jelgavas karameļu darbnīcas. 

 

MaksimsMaksimam Pavlovam - I vieta “Vuolyudzānūs”

Tradicionāli Ludzas pilsētas ģimnāzijas skolēni piedalās skatuves runas konkursā “Vuolyudzāni”, kas katru gadu aprīļa beigās notiek Rēzeknes Valsts ģimnāzijā. Konkurss ir populārs visā Latgalē, un ik reizes tajā tiekas gan jau pazīstami un pieredzes bagāti vuolyudzāni, gan  arvien jauni dalībnieki – latgaliešu valodas pratēji. Te vienmēr valda radoša un sirsnīga gaisotne. Jāsagatavo divi darbi: latgaliešu autora prozas fragments un dzejolis. Konkurss notiek pa klašu grupām divās kārtās.

Prieks par to, ka mūsu Maksims Pavlovs (8.a) uzvarēja 5.-8. klašu grupā. Maksims konkursā ir piedalījies jau vairākkārt, mācoties Nirzas pamatskolā,  un parasti bijis uzvarētāju vidū, bet iegūt savā īpašumā piemiņas balvu - no māla veidoto Vuolyudzeiti - izdevās pirmoreiz. Maksima  skatuves gaitām jau no sākuma aktīvi līdzi dzīvo un palīdz viņa māmiņa.

Konkursā debitēja Laine Kušnere (3.a), saņēma Atzinību par piedalīšanos un vērtīgu pieredzi.

Maksimu konkursam sagatavoja skolotāja Vanda Žulina, Laini - skolotāja Ineta Misāne.

 

11.04.2019. Skolēnu skatuves runas konkurss (2.kārta)

Šogad mūsu skolēni veiksmīgi piedalās VISC organizētajā Latvijas izglītības iestāžu skatuves runas konkursā. Pieci Ludzas pilsētas ģimnāzijas pārstāvji aizstāvēja skolas un novada godu konkursa reģionālajā posmā Rēzeknē.

Diplomus par iegūto Augstāko pakāpi vērtēšanas komisija (tā vērtē visas reģionu skates) piešķīra:

 • Lainei Kušnerei (3.a, skolotāja Marija Bogomola),
 • Laurai Mortuzānei (7.a, skolotāja Laila Budreviča),
 • Ksenijai Meļņikovai (8.a, skolotāja Vanda Žulina).

I pakāpes diplomus saņēma:

 • Valters Binovskis (2.b, skolotāja Velta Pentjuša),
 • Maksims Pavlovs (8.a, skolotāja Vanda Žulina),
 • Ilze Upeniece (11.b, skolotāja Līga Arcihoviča).

Konkursa nolikums paredz, ka runātāji, kuru uzstāšanās novērtēta ar Augstākās pakāpes diplomu, piedalās konkursa finālā Rīgā, kas plānots 3.maijā. Paldies par atbalstu vecākiem un  pedagoģei Marikai Čerņavskai.

 

Balvas saņem krievu valodas konkursu uzvarētāji

6.aprīlī Latvijas Krievu valodas un literatūras skolotāju asociācija apbalvoja skolēnus – dažādu ar krievu valodas un literatūras zināšanām saistītu konkursu uzvarētājus un laureātus.

Fotokonkursā, kurš bija veltīts dzejnieces A.Ahmatovas 130. dzimšanas dienai, Grand Prix ieguva mūsu skolas 12.b klases skolniece Anastasija Višņakova. Fotogrāfiju nosaukumi: “Мороз крепчает”, “Хрупкий мир серебристых одуванчиков”, “Омногом хочу рассказать” (fotokonkursa darbu galerija).

Nominācijā “Я здесь, на сером полотне, Возникла странно и неясно” I vieta par fotodarbiem “Мелодия душевной осени” un “Моя дружная семья” piešķirta 10.b klases skolniecei Līgai Igovenai.

Balvas saņēma arī valodas konkursa "Russkij medvežonok" (Krievu lācēns) laureāti. Šai starptautiskajā konkursā piedalījās 3520 skolēni no dažādām Latvijas skolām, bet kopā  no visām valstīm - 1490217 dalībnieki. Ludzas pilsētas ģimnāziju pārstāvēja  28 skolēni (8.-12. kl.):

 • I vietu skolā un IV vietu Latvijā ieguva Vladislava Dikalova (10.a),
 • II vietu skolā un V-VI vietu Latvijā - Guntis Petrovskis (12.a) un Iļja Vinogradovs (11.b).

Laureātu skolotājas - Žanna Dukaļska un  Dzidra Razumejeva.

 

Koris “Campanella” saņem I pakāpes diplomu

3.aprīlī Daugavpils Latviešu biedrības namā notika Latvijas izglītības iestāžu koru  konkursa II kārta. Konkurss ir viens no posmiem ceļā uz XII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem. Daugavpilī savu balsu skanīgumu pārbaudīja 24 kori no Latgales novadu skolām. Ludzas novadu pārstāvēja tikai viens kolektīvs – Ludzas pilsētas ģimnāzijas koris “Campanella”.

Kora diriģente Aina Kairova atzina, ka rezultāts iepriecina. Kaut arī koris ir skaitliski neliels un konkursā nevarēja piedalīties vairākas spēcīgas dziedātājas, visas trīs dziesmas skanēja labi. Pēc nolikuma koris izpilda 3 dziesmas: obligāto, izlozes un izvēles dziesmu no svētku repertuāra. Dziesmu izlozē tikai dažās dienas pirms konkursa. Svētku repertuāra apgūšana turpinās.

 

ElīzaElīza Eikina – skaļās lasīšanas čempione

3.aprīlī Ludzas TN notika  Skaļās lasīšanas sacensības. Lasīšanas konkurss notiek jau otro gadu, valstī to organizē Latvijas Nacionālā bibliotēka, bet mūsu novados – Ludzas Galvenā bibliotēka. Konkursā sacentās 27 labākie lasītāji no Kārsavas, Ciblas, Ludzas un Zilupes novada.

Konkursā LPĢ pārstāvēja skolas konkursa laureāti: Marta Batņa, Kristiāna Ziediņa, Dominiks Šaļapins un Elīza Eikina.

Par Skaļās lasīšanas čempioni kļuva 6.b klases skolniece Elīza Eikina (skolotāja Lidija Krokša). Elīza vienīgā ieguva tiesības piedalīties konkursa finālā, kas 18.maijā notiks Gaismas pilī. III vietā Dominiks Šaļapins (skolotāja Dagmāra Boicova). Apsveicam uzvarētājus! Mūsu skolēni uzvar konkursā jau otro gadu – pērn labākā bija Elizabete Valeniece.

 

LMLudzas pilsētas ģimnāzijas skolēni – jaunrades darbu konkursā Aglonā

Lai popularizētu latgaliešu valodu un kultūru, rosinātu skolēnus radoši izpausties literāros un vizuālās mākslas darbos, Aglonas vidusskola katru gadu rīko Latgales lauku skolu jaunrades darbu un ilustrāciju konkursu, kas veltīts Naaizmērstulei (Latgales rakstniecei Rozālijai Tabinei). Tajā piedalījās arī mūsu skolas audzēkņi.

28.martā notika konkursa noslēguma pasākums, kurā tika paziņoti rezultāti. Atzinības rakstus un piemiņas balvas par ilustrācijām saņēma 3.b klases skolēni Kristers Zviedris un Artis Bankovskis, par literārās jaunrades darbu – Aleksandrs Žurzdins. Zēnu skolotāja ir Skaidrīte Pule.VZ

7.c klases skolniece Liāna Maškanceva par savu domrakstu saņēma Daugavpils Universitātes diplomu par III vietu un Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas Atzinības rakstu, kā arī abu augstskolu sarūpētās balvas. Liānas skolotāja ir Vanda Žulina. Konkursa noslēguma pasākums Aglonas vidusskolā bija emocionāls, labi organizēts un svinīgs. Piedalīšanās tajā rosināja mūsu trešklasniekus arī nākamgad piedalīties konkursā.

 

Dziedātāji27.03.2019. Ziemeļlatgales tradicionālās dziedāšanas konkurss bērniem “Dziesmu dziedu, kāda bija”

Kā katru gadu konkursā līdz ar Viļānu, Rēzeknes, Kaunatas, Gaigalavas un citu Latgales skolu folkloristiem piedalījās arī Ludzas pilsētas ģimnāzijas skolēni - mūzikas skolotājas Ilgas Taukačas audzēkņi. Rezultāti sagādāja gandarījumu:

 • Sofijai Strazdai (1.a), Paulai Silkānei (4.a), Sandim Pudānam (5.a) - Vislielākā dziedātāja tituls un I pakāpes diploms,
 • Aleksandrai Bolužai (1.a) - Lielās dziedātājas tituls un II pakāpes diploms.

Apsveicam! Prieks par to, ka bērni nezaudē interesi par tautas mākslu. Paldies vecākiem par atbalstu!

 

FPLLudzas pilsētas ģimnāzijas 8.a klase iegūst trešo vietu nacionālajā finanšu pratības konkursā

Lai uzlabotu finanšu pratību jauniešiem vecumā no 13 līdz 15 gadiem, Eiropas Bankas federācija sadarbībā ar banku asociācijām 30 Eiropas valstīs organizē "European Money Quiz" viktorīnu. Latvijā šo viktorīnu organizē Finanšu nozares asociācija, Junior Achievement Latvija un Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība.

26.martā Latvijas 7.-9. klašu skolēnu komandas, kuras bija pieteikušās dalībai konkursā, tiešsaistē Kahoot platformā atbildēja uz testa jautājumiem. Viktorīnā pārbaudīja skolēnu zināšanas par finanšu jautājumiem, kiberdrošībā, budžeta plānošanā, matemātikas praktiskā izmantošanā.

7.aSpēlei pieteicās 8.a klase. Klases audzinātāja Žanna Dukaļska savējiem māca sociālās zinības: – Tieši tagad mūsu stundu tēmas ir saistītas ar finanšu jautājumiem. Pievērsām tiem lielāku uzmanību un nolēmām pārbaudīt savas zināšanas valsts mēroga konkursā. Satraukums bija liels. Atbildēt vajadzēja ļoti īsā laikā. Kad uzzinājām, ka konkursā esam sasnieguši trešo labāko rezultātu, prieks bija milzīgs.

Konkursā piedalījās 65 klases no dažādām Latvijas skolām. Ludzas pilsētas ģimnāzijas 8.a klase ir trešajā vietā (iegūti 16115 punkti), palaižot priekšā tikai Limbažu un Siguldas vienaudžus. Pirmās sešas klases tiek aicinātas piedalīties Finanšu pratības dienas pasākumos, “Finanšu laboratorijā”, kur notiek spēle ar izlaušanās istabas elementiem, kur atbildot uz dažādiem jautājumiem un risinot uzdevumus, jāatklāj kods, kas atslēdz seifu.

Apsveicam! Lai interesanta un veiksmīga diena Rīgā, Swedbankas “Finanšu laboratorijā”.

 

Skaļā lasīšana26.03.2019. Starpnovadu skatuves runas konkurss 
Konkursā piedalījās 11 Ludzas pilsētas ģimnāzijas audzēkņi.

I pakāpes diplomi 8 skolēniem: Valteram Binovskim (2.b, skolotāja Velta Pentjuša), Lainei Kušnerei (3.a, skolotāja Marija Bogomola), Laurai Mortuzānei (7.a, skolotāja Laila Budreviča), Elizabetei Valeniecei (7.c), Maksimam Pavlovam (8.a), Ksenijai Meļņikovai (8.a) - skolotāja Vanda Žulina, Ilzei Upeniecei (11.b, skolotāja Līga Arcihoviča), Kristeram Zviedrim (3.b, skolotāja Skaidrīte Pule).

Reģiona skatē, kas notiks 11.aprīlī Rēzeknē, novadu un mūsu skolu pārstāvēs Valters, Laine, Laura, Maksims, Ksenija un Ilze. Lai veicas!

Paldies visiem, kuri piedalījās starpnovadu konkursā: Emīlijai Kronei (2.b), Edvardam Vengram (2.a), Līgai Igovenai (10.b) un viņu skolotājām.

 

Ksenija02.03.2019. Daiļlasītāju konkurss “Dzīvā klasika”

 • Ksenijai Meļņikovai (8.a) -  2.vieta un iespēja piedalīties nometnē.

Ksenijas krievu valodas skolotāja Žanna Dukaļska pastāstīja, ka Ksenijai konkursā bija ļoti spēcīgi konkurenti, tāpēc liels prieks, ka viņas runātais rakstnieka Mihaila Koršunova stāsta “Praktiķis” fragments izpelnījās žūrijas atzinību.

-Biju ļoti uztraukusies, tomēr viss izdevās! Krievu valodā tik nopietnā konkursā piedalījos pirmo reizi. Priecājos par  vērtīgo balvu, - atzīst  Ksenija.

 

19.02.2019. Projekta "Esi līderis!" biznesa spēļu turnīra “Ceļš uz bagātību” pusfināls

 • Ludzas pilsētas ģimnāzijas 10.a klases komandai VICTORIA (Albīne Hlopņicka, Ivo Ļegkojs, Ilvita Marnauza) - 2.vieta
  (skolotāja-konsultante Ieva Eriņa)

Esi līderis!

 

Upīte 18.01.2019. Nemateriālās kultūras mantojuma centra "Upīte" radošo  darbu konkurss "Vyss apleik maņ munā volūdā skaņ…", veltīts Latgales patriotam un dzejniekam Ontonam Slišānam

Zīmējumu konkursā 

 • Atzinības raksts - Laurai Solovjovai (3.b)
 • Pateicība par piedalīšanos - Sanijai Čarpai (3.a), Justīnei Zavadskai (3.a), Danielai Rudzinskai (3.b), Vanessai Vasiļevskai (3.b), Aļonai Zenovjevai (3.b)

Radošo darbu konkursā

 • Atzinības raksts un dzejnieces Mārītes Slišānes specbalva - Teodoram Romanovskim (7.a)
 • Pateicība par piedalīšanos - 3.b klases skolēniem  Kristeram Zviedrim, Artim Bankovskim, Danielai Rudzinskai, Aleksandram Žurzdinam, Laurai Solovjovai.

(skolotājas - Laila budreviča un Skaidrīte Pule)

 

23.11.2018. Projekta "Esi līderis!" Biznesa spēļu nakts "Ledlauži"

 • Jeļizaveta Haindrava (11.b) - spēles labākā spēlētāja
 • Glorija Demkova (11.b) - veiksmīgākā spēlētāja savā komandā
  (skolotāja-konsultante Ieva Eriņa)

 

20.11.2018. Dagdas novada starpnovadu dzejas konkurss " MANAI LATVIJAI - 100"

 • Kristeram Zviedrim (3.b) - 1.vieta
 • Raivo Kozlovskim (3.b) - 1. vieta
 • Danielai Rudzinskai (3.b) - 2. vieta
 • Aleksandram Žurzdinam (3.b) - 3. vieta
 • Atzinību konkursā saņēma - Artis Bankovskis (3.b), Laura Solovjova (3.b), Keita Začeste (6.c) 
  (skolotāja - Skaidrīte Pule)

 

09.11.2018. Ludzas novada Bērnu un jauniešu centra zīmējumu konkursu "Manai Latvijai 100"

 • Kristeram Zviedrim - I pakāpes diploms
 • Vladislavai Dikalovai (10.a) - II pakāpes diploms
 • Sandrai Gailišai (2.a) - III pakāpes diploms
 • Katrīnai Kalvānei (2.a) - III pakāpes diploms
 • Jānim Malakovam (2.a) - III pakāpes diploms
 • Ievai Tuminskai (9.b) - III pakāpes diploms
  (skolotājas - Ineta Misāne,  Skaidrīte Pule, Ineta Zvonņikova)

 

18.10.2018. Ludzas novada erudītu konkurss novada jauniešiem “Bez špikera” 
Apvienotajai vecāko klašu komandai (Agnese Kalvīte (12.a), Atis Austris Kalvītis (9.b), Andris Korņejevs (11.a), Kristiāna Kučāne (9.c), Paula Molodavčenko (9.c)) – 1.vieta (skolotājas Zigrīda Trukšāne, Vanda Žulina).

 

15.10.2018. Projekta “Līderim būt!” konkurss “Līderim būt!” - T-krekla dizains
Edgars Vorza (10.a) - viens no trim laureātēm žūrijas vērtējumā, Jeļizaveta Haindrava (11.b) - viena no skatītāju simpātiju ieguvējām.

 

14.09.2018. Raiņa un Aspazijas daiļradei veltīts skatuves runas konkurss "Zelta sietiņš"
Ksenijai Meļņikovai (8.a) – galvenā balva 5.-9.klašu grupā (skolotāja Vanda Žulina).

 

08.09.2018. Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas akcija “Mans skolotājs” (Zinātnieku nakts ietvaros)
Skolotājām Renātei Balodei un Lidijai Krokšai – pateicība par sniegto atbalstu skolēniem, iedvesmojot viņus doties pretī dzīvei un īstenot nākotnes ieceres.