Ludzas pilsētas vidusskolas skolēnu dalība un sasniegumi
Ludzas novada - 2.posma olimpiādēs

23.01.2023. Ludzas novada ekonomikas valsts 24. olimpiādes 2.posma rezultāti
Olimpiādē piedalījās 3 skolēni, Ludzas pilsētas vidusskolu pārstāvēja 1 skolniece.

  • Sanda Augustova (12.) -1. vieta (uzaicināta uz valsts olimpiādes 3.posmu)

20.01.2023. Ludzas novada fizikas valsts 73. olimpiādes 2.posma rezultāti
Olimpiādē piedalījās skolēni, Ludzas pilsētas vidusskolu pārstāvēja skolēni.

16.01.2023. Ludzas novada informātikas (programmēšanas) valsts 36. olimpiādes 2.posma rezultāti
Olimpiādē piedalījās 2 skolēni, Ludzas pilsētas vidusskolu 2 pārstāvēja skolēni.

  • Imants Vancāns (12.)
  • Guntars Jermoļenko (12.)

12.01.2023. Ludzas novada ķīmijas 64. olimpiādes 2.posma rezultāti
Olimpiādē piedalījās skolēni, Ludzas pilsētas vidusskolu pārstāvēja skolēni.

09.12.2022. Ludzas novada vēstures 29. olimpiādes 2.posma rezultāti
Olimpiādē piedalījās skolēni, Ludzas pilsētas vidusskolu pārstāvēja skolēni.

30.11.2022. Ludzas novada bioloģijas 45. olimpiādes 2.posma rezultāti
Olimpiādē piedalījās 36 skolēni, Ludzas pilsētas vidusskolu pārstāvēja 16 skolēni.

  • Einārs Kozačkovs (9.c) - 1.vieta
  • Kristiāna Ziediņa (10.) - 2.vieta
  • Agnese Puncule (10.) - 3.vieta
  • Liāna Maškanceva (11.) - 3.vieta
  • Marta Batņa (9.b)
  • Valdis Griševs (9.c)
  • Inga Boroduļina (9.a)
  • Evija Greivule (10.)
  • Laine Metlāne (10.)
  • Evelīna Apeļa (10.)
  • Rasma Vonda (11.)
  • Alise Alitkina (11.)
  • Megija Kaziniece (11.)
  • Kamila Makarova (11.)
  • Nika Fomina (12.)
  • Elīna Točelovska (12.) 

Skolēnus olimpiādei sagatavoja skolotājas Ineta Jezupova, Valentīna Dobrovoļska.

03.11.2022. Ludzas novada angļu valodas valsts 52.olimpiādes 2.posma rezultāti 
Olimpiādē piedalījās 23 skolēni, Ludzas pilsētas vidusskolu pārstāvēja 11 skolēni.

  • Viktorija Tutane (10.) - 2.vieta
  • Inguss Silovs (11.) - 2.vieta
  • Kristiāna Ziediņa (10.)
  • Lauris Igovens (10.)
  • Liāna Maškanceva (11.)
  • Laura Mortuzāne (11.)
  • Ņikita Afanasjeva (12.)
  • Imants Vancāns (12.)
  • Guntars Jermoļenko (12.)
  • Amanda Daukste (12.)
  • Ksenija Šitikova (12.)

Skolēnus olimpiādei sagatavoja skolotājas Ilona Dukšte, Ineta Gavarāne, Inese Vorza.