9_a ES mājā
9_a ES mājā
 7.11.2023. Ludzas pilsētas vidusskolas 9.a klases skolēni, pateicoties programmai “Latvijas skolas soma”, devās izzinošā ekskursijā uz Rīgu. ES Mājā skolēni iepazinās ar vizuālās mākslas konkursa / izstādes darbiem par tēmu “Nākotnes Celtne. Vide – Cilvēks - Māja”, bet sarunu istabā, izspēlējot interaktīvu spēli, uzzināja par ES izveidošanos, dalībvalstīm un politikas nostādnēm un pamatjautājumiem. 
“Cosmos” Ilūziju muzejā bija iespēja pārliecināties par to, ka ne viss ir tā, kā izskatās, bet reizēm mēdz būt, ka izskatās ne tā, kā ir. Īpaši sajūsmināja spoguļu labirints.
Latvijas Nacionālajā teātrī 9.a klase noskatījās izrādi “Arī vaļiem ir bail”.  Lai gan afiša liecina, ka izrāde ir komēdija, tomēr skolēni pēc izrādes secināja, ka tā bija gana nopietna un lika padomāt par cilvēku savstarpējām attiecībām, par attiecībām ģimenē, par patiesumu. Daži no skolēniem atzina, ka saturs domāts nedaudz vecākiem cilvēkiem, tomēr kopumā izrāde patika. Novērtējām arī Nacionālā teātra arhitektūru un grezno interjeru.

9.a klases audz. I.Eriņa