Valentīndienas svētku noskaņās skolēnu dome 13.februārī organizēja Sirsniņdienas svētkus. Uz pasākumu tika aicināti 5.-9.klašu interesanti un 9.-12.klašu uzaicinātie un viņu atbalstītāji.. Lasīt vairāk...

6.februārī Ludzas pilsētas ģimnāzijas skolēnu dome sadarbībā ar bibliotēku pulcēja 5. un 6.klašu audzēkņus uz interaktīvu, izglītojošu un izklaidējošu pasākumu "Zini vai mini- ceļā uz Dziesmu svētkiem". Lasīt vairāk...

 

 

Decembris - darbīgs un notikumiem piepildīts mēnesis

13.decembrī Skolēnu dome organizēja kino vakaru, kad 5.-12.klašu audzēkņi tika aicināti uz kopīgu filmas "Viens pats mājās" skatīšanos. Par ieejas biļeti kalpoja vecāku atļauja. Vakara labsajūtai jaunieši tika aicināti ņemt sev līdzi segas, spilvenus, un našķus. Šogad pasākuma apmeklējums bija fenomenāls un maģisks, tie bija 88 kino vakara dalībnieki. Pasākums ir izdevies, uz tikšanos nākamreiz.

 

No  9. līdz 18. decembrim skolēnu domes telpās norisinājās radošās darbnīcas - Sveču dekupēšana.  Skolēnu domes konsultantes Ivetas Ladusānes vadībā jaunieši dekupēja sveces ar nodomu dāvināt pašvaldības darbiniekiem, un 19.decembrī dāvaniņas tika pasniegtas adresātiem. Ir iegūtas jaunas zināšanas un prasmes, kopā darbošanās prieks un pozitīvas emocijas dāvaniņas gatavojot.

 

durvisSkolēnu domes rosināti,  decembra pirmo nedēļu visas klases rotāja klases durvis. Lai radītu svētku sajūtu nemaz nevajag daudz - nedaudz izdomas, darbīgas rokas un sadarbības prasmes, ko kopā paveica visas no 1.-12.klases. Rezultāts bija pārsteidzoši skaists, interesants un iedvesmojošs. Skolēnu dome kopā ar māksliniekiem izvērtēja veikumu.

Diplomu par aktīvu, radošu un interesantu dekoru veidošanu Ziemassvētkus gaidot saņēma 1.a, 1.b, 3.a, 3.b,5.c, 6.a, 6.b, 7.b, 8.b, 9.a, 10.a, 11.b klase.

Pateicību par aktīvu, radošu un interesantu dekoru veidošanu Ziemassvētkus gaidot saņēma 2.a, 2.b, 4.a, 4.b, 5.a, 5.b, 6.c, 7.a, 7.c, 8.a, 8.c, 9.b, 10.b, 11.a, 12.a, 12.b klase.

Paldies skolotājiem un skolēniem! Lai mums skaisti!

 

 Ludzas pilsētas ģimnāzijas muzikāls sveiciens sociālās aprūpes centrā "Ludza", novēlot ikvienam siltu plaukstu. Pēc mini koncerta pansionāta iemītniekiem tika pasniegti skolēnu domes sarūpēti, apsveikumi. Uzstājās Ludzas pilsētas folkloras kopa un stāstniece Aleksandra Boluža, skolotājas Ilgas Taukačas vadībā.

 

 

Helovīnos priecājamies!

Sākumskolas klases tika aicinātas izrotāt vienu ķirbi un piedalīties superķirbju izstādē I stāvā. Idejas bija ļoti interesantas!

Pēcpusdienā skolas zālē aicinājām uz diskotēku 1.-4. klašu skolēnus. Bērni izklaidējās un priecājās no sirds kopā ar Skolēnu domes pārstāvjiem. Bija jautri! Pluss – iedvesmas dejas tika rādītas uz ekrāna. Diskotēkas mazajiem jārīko vēlreiz!

 

Saistoša nedēļa sākumskolā

Lai nedēļa pirms rudens brīvdienām būtu interesantāka, pēc skolēnu domes ierosinājuma katrai dienai bija izdomāta sava devīze. Plakātus ar devīzi izvietojām pie ārdurvīm, katrā stāvā, tā rosinot bērnus tos ievērot. Lūk, dienu sadalījums:
P. Labo dabiņu diena “Es varu tev palīdzēt!”
O. Komplimentu diena “Pasaki man ko labu!”
T. Pieklājības diena “Atceries pieklājības likumus!”
C. Smaidu diena “Uzsmaidi man!”
P. Apskāvienu diena “Lai tev jaukas brīvdienas!”

 

Iesvētīšana vidusskolā – pārbaudījums 12.klasei

Ievētīšanas nedēļā galvenie organizatori – 12.a un 12.b klase. Pēc sarunas ar desmitklasniekiem izlemts šim notikumam veltīt veselu nedēļu. Iepriecināja, ka 10.klašu skolēni ieceri atbalstīja ar entuziasmu. Īpaši pacentās 10.a klase!

Nedēļas dienu tēmas:

 • Pirmdiena – augļi, dārzeņi.
 • Otrdiena – burvji, raganas.
 • Trešdiena – 70.-80. gadu mode.
 • Ceturtdiena – draudzīgi dabai
 • Piektdiena – aģenti, spiegi.

Pirmo reizi pēdējā dienā tika rīkota intelektuālā izlaušanās spēle. Par to – plusiņš!
Ieteikums nākamajam gadam: aktivitāšu nedēļu par vienu dienu var saīsināt. 5 dienas ar pārģērbšanos ir pārāk nogurdinoši.
Bet šī nedēļa bija interesanta un jautra! (Skat. galeriju)

 

Skolotāju diena – domes ugunskristības

Aprakstu par Skolotāju dienas svinībām lasiet mājaslapas sadaļā “Notikumi” 
Darbā iesaistījās un aktīvi strādāja daudz skolēnu. Aktīvākie saņēma oficiālas skolas direktores pateicības. Tie ir:

 • Ilze Upeniece,
 • Jelizaveta Haindrava,
 • Glorija Demkova,
 • Raivis Korņejevs,
 • Oļegs Daliba,
 • Maija Rancāne,
 • Jana Matvejeva,
 • Jūlija Kondalova,
 • Ksenija Jekimenko,
 • Patrīcija Cibuļska,
 • Laine Metlāne,
 • Ilvita Marnauza.

Par izdevušos uzskatāms sarīkojums skolas zālē “Svētdienas šovs kopā ar Ilzi”. Pirmoreiz sarīkojums notika kafejnīcas veidā. Skolotāji šova laikā varēja atpūsties, baudot tēju, kafiju, maizītes. Kā īpašie viesi bija uzaicināti bērnudārza “Rūķītis” audzēkņi. Tas bija īpaši emocionāls brīdis. Dāvanas skolotājiem bija oriģinālas: konfekšu krelles ar aso piparu. Pirmoreiz svētkos bija sagādāts īpašs preses izdevums (par to paldies Ilzei). Sirsnīga izvērtās svētku sestdiena, kad Liza, Maija kopā ar skolotāju Vandu apciemoja mājās pedagogus – pensionārus.