Mācību ekskursija projekta ietvaros
29.11.2023.

2023.gada 29. novembrī 3.b klases skolēni projekta Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai ietvaros apmeklēja Daugavpils Inovāciju centru un Daugavpils zoodārzu. Ķīmijas nodarbībā skolēni veica dažādus eksperimentus, atklājot aizraujošu un interesantu ķīmiju. Zoodārzā iepazinās ar eksotiskiem dzīvniekiem, to dzīves paradumiem, kopšanu un barošanu.

3.b klases audzinātāja Nelija Žuka

 

 

 

 

 

 

 

Zinātne ir interesanta!
28.11.2023.

Daugavpils Inovāciju centrs vienkāršā, saprotamā un aizraujošā veidā piedāvā skolēniem atklāt zinātni.  28.11.2023 sadarbībā ar Daugavpils Inovāciju centru 2.a klases skolēniem bija iespēja piedalīties ”Zinātnieku laboratorijas” tematiskajās STEM jomas nodarbībās “Magnēti” un “Misija Laiva”. Nodarbībā “Magnēti” skolēniem bija iespēja iejusties supervaroņa, kura rokām piemīt spēcīgs pievilkšanas spēks, tēlā. Savukārt nodarbībā “Misija Laiva” skolēni piedalījās glābšanas misijā, kuras uzdevums bija izglābt 70 zinātniekus, uzbūvējot laivu no esošiem izejmateriāliem. Zinātne ir aizraujoša! 2.a klases skolēni saka PALDIES Daugavpils Inovāciju centram par tādu iespēju!

Klases audzinātāja Olga Pentjuša

3.b klases skolēni mācību ekskursijā Daugavpilī
23.11.2023.

23. novembrī 3.a klases skolēni  ar projekta "Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai" atbalstu apmeklēja Daugavpils inovāciju centra Ķīmijas nodarbību un devās izzinošā ekskursijā uz Latgales zoodārzu, kur gida pavadībā iepazina neparasto dzīvnieku pasauli.

Klases audzinātāja Ineta Misāne

 

 

 

 

Skolēni apmeklē AHHAA centru Igaunijā
22.11.2023.

22. novembrī 6.a un 6.b klases skolēni ar projekta "Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai" atbalstu apmeklēja AHHAA zinātnes centru Tartu pilsētā Igaunijā. Aizraujošā un neierastā veidā skolēni izzināja dabas un fizikālos procesus Zinātnes centra tehnoloģiju zālē, apskatīja Tartu universitātes medicīnas kolekciju un izstādi “Ahā, dinozauri”, kā arī piedalījās divās darbnīcās “Kofeīna kristāli”un “Operācija “Acs”.

Klases audzinātāja Ineta Jezupova