Konkurss “Vuolyudzāni”
30.04.2024.

Sastdiņ, 27.04., atzeimejūt Latgolys kongresa dīnu, Riezeknis Vaļsts 1. gimnazejā nūtyka skotuvis runys konkurss “Vuolyudzāni”. Nu myusu školys pīsadaleja 3.a klasis škoļnīki Rinalds Zeļčs (atzineiba) i Lauris Lipovskis (3. vīta), 12. klasis audziekne Laura Mortuzāne (3. vīta). Školānim paleidzēja sasagataveit školuotuojis Ineta Misāne i Laila Budreviča.

 

 

 

 

 

 

 

Evita - Envirotech žūrijas veicināšanas balvas ieguvēja”
29.04.2024.

eVITA
eVITA
9.b klases skolēni piedalījās radošā un interesantā konkursā, liekot lietā savas prasmes darbā ar mūsdienīgām tehnoloģijām un izveidoja kartes stāstus par tēmu "Krāsu palete manā apkārtnē", izmantojot ģeogrāfisko informācijas sistēmu (ĢIS) programmatūru ArcGIS StoryMaps. Lai pastāstītu savu īpašo stāstu par daudzveidīgo krāsu paleti savā apkārtnē, šogad konkursam tika iesniegti 120 darbi no 20 dažādām Latvijas skolām. 

Tika apbalvoti ar veicināšanas balvām 2 skolēni pamatskolas grupā un 2 vidusskolas grupā. Atzinīgi tika novērtēta Evitas Mikānes izdoma, ieguldītais darbs. Evita kļuva par Envirotech žūrijas veicināšanas balvas ieguvēju. Viņas darbu var aplūkot vietnē https://storymaps.arcgis.com/stories/eb892a82b4e347658013be8b463c54a1

Ģeogrāfijas skolotāja Renāte Balode 

Matemātikas konkurss “Ķengurs”
29.04.2024.

Emilija_Martiņs
Emilija_Martiņs
Starptautiskajā matemātikas konkursā „Ķengurs-2024” piedalījās 57 Ludzas pilsētas vidusskolas audzēkņi. Paldies visiem dalībniekiem un matemātikas skolotājām!
Apsveicam 7.b klases skolēnus Emīliju Kroni, Mārtiņu Romanovski  un viņu matemātikas skolotāju Veltu Pentjušu! 7.klašu grupā 1250 skolēnu konkurencē Emīlijai Latvijā 18.vieta (izpilde 98.56% ), savukārt Mārtiņam – 48.vieta (95.60%).

 

 

 

 

Skatuves runas konkurss
18.04.2024.

Veicinot pilsonisko līdzdalību, kultūras izpratni un pašizpausmes mākslā, bērniem un jauniešiem katru gadu notiek Skatuves runas konkurss vairākās kārtās. 17.aprīlī Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrā “Zeimuļs”  notika reģionālā Skatuves runas konkursa 2. kārta. 
Dalībnieka priekšnesumus vērtēja kompetenta žūrija: Dace Jurka -VISC Sadarbības atbalsta departamenta, Nemateriālā kultūras mantojuma un ilgtspējīgas attīstības projektu nodaļas vecākā eksperte, Anna Jansone – režisore, pedagoge, Dace Liepniece – režisore, pedagoge.
Katrs konkursa dalībnieks saņēma pateicības un saldās balvas, kā arī atzinīgus vārdus no žūrijas un iedrošinājumu piedalīties arī citos konkursos.
Paldies dalībniekiem, viņu skolotājiem un vecākiem par atbalstu!
APSVEICAM VISUS DALĪBNIEKUS!
I pakāpes diplomus saņēma
Jānis Bogomols (1.a) – skolotāja N.Žuka
Rinalds Zeļčs (3.a) – skolotāja I.Misāne
Estere Poikāne (5.c) – skolotāja D.Sergeiceva
Elizabete Kiričenko (7.b) – skolotāja L.Arcihoviča

Direktora vietniece audzināšanas jomā Rita Bogomola

Gribu būt mobils
15.02.2023.

2023. gada rudenī jau 15. reizi tika dots starts CSDD mācību projektam “Gribu būt mobils”. Mācību projekta mērķis ir attīstīt 6.-8. klašu skolēnu satiksmes drošības pratību, sniedzot iespēju ne vien apgūt un papildināt zināšanas par dažādām ceļu satiksmes drošības tēmām, bet arī mudinot patstāvīgi domāt un analizēt savus un citu paradumus ceļu satiksmē.
Neklātienes kārtā zināšanas apguva un pārbaudījumus izpildīja 355 komandas no visas Latvijas. Saskaņā ar mācību projekta nolikumu, pusfināliem kvalificējas desmit labākās reģiona komandas.
13.februārī Ludzas pilsētas vidusskolas 6.b klases komanda : Raivo Poikāns, Kristers Senkāns, Rihards Matvejenko, Madara Jakupāne, Natālija Nasaļska startēja Preiļu reģiona pusfinālā Rēzeknes 2. vidusskolā, kur 10 labāko reģiona komandu konkurencē izcīnīja 2.vietu!

Skolotāja Ineta Misāne

 

Uzvara zīmējumu konkursā
15.02.2023.

Policijas_konkurss
Policijas_konkurss
Apsveicam mūsu skolas 2.b klases skolnieces Milanu Purinu un Emīliju Romanovsku ar uzvaru Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes izsludinātajā konkursā “Drošie ziemas prieki”! No 409 iesniegtajiem zīmējumiem, apbalvošanai tika izvirzīti 35 konkursa darbi. Apsveicam meitenes un skolotāju!

 

 

 

 

Raitis Banga no Ludzas - visskaļākais!
30.09.2023.

30. septembrī Latvijas Nacionālās bibliotēkas Ziedoņa zālē norisinājās Nacionālo skaļās lasīšanas sacensību fināls. Tajā piedalījās 30 reģionālie lasīšanas čempioni no visas Latvijas, lai sacenstos par nacionālā lasīšanas čempiona titulu. Mūsu novadu šajās sacensībās pārstāvēja Ludzas pilsētas vidusskolas 6.a klases skolnieks Raitis Banga. Viņš lasīja fragmentu no Rutas Skrebeles grāmatas “Palaidnību karaļa Jāņa B. dienasgrāmata”. Šīs grāmatas izvēle nebija nejauša. Lūk, ko par savu izvēli saka pats Raitis:
“Man patīk lasīt grāmatas dienasgrāmatas formā, jo rodas tāds iespaids, ka galvenais varonis runā tikai ar mani. Jānis Bērziņš ir ļoti līdzīgs man. Mēs abi esam zinātkāri un izdomājam dažādus interesantus piedzīvojumus. Vienīgā atšķirība ir tā, ka Jānis B. ir lielāks blēņdaris nekā es.”
Žūrijas locekļi atzīmēja Raita personīgo, izjusto atbildi par grāmatas izvēli un sniedza padomu - dažreiz vajag arī palaidņoties.
Skaļās lasīšanas sacensību noslēgumā 6 skaļajiem lasītājiem tika pasniegtas godalgas un žūrijas locekļu pārsteiguma balvas. Savu īpašo balvu Raitim pasniedza rakstniece Luīze Pastore, izvēli pamatojot šādi:
“Par personisku piesaisti grāmatai, kas lika noticēt, ka lasītājs to izvēlējās pats.”
Skaļās lasīšanas sacensību fināls lika noticēt arī pašam Raitim, ka viss ir iespējams, ja tici saviem spēkiem un ieguldi darbu, lai šī ticība piepildītos.
Paldies Raita vecākiem, 6.a klases audzēkņiem Gabrielam un Danielam, audzinātājai Inetai Zvonņikovai par klātesamību pasākumā, uzmundrinājumu un ticību, ka Raitis Banga ir visskaļākais skaļās lasīšanas sacensību finālists.


Latviešu valodas un literatūras skolotāja Lidija Krokša

2.vieta sacensībās Melnkalnē
26.09.2023.

Lepojamies ar mūsu skolas 6.b klases skolnieku Raivo Poikānu, Latvijas jauno satiksmes dalībnieku, kurš kopā ar valsts komandu Eiropas sacensībās Melnkalnē izcīnīja 2.vietu. Paldies skolotājai Inetai Misānei par ieguldīto darbu un enerģiju sagatavošanās posmā! Apsveicam!