Jaunie līderi Ludzas pilsētas ģimnāzijā

Projekta „Esi Līderis!” ietvaros Ludzas pilsētas ģimnāzijas audzēkņi aktīvi piedalās dažādos uzņēmējspējas veicinošos konkursos.

 Vides projektu konkursā 12.b klases jaunietes Jeļizaveta Haindrava un Sintija Apeine īstenoja labdarības akciju „Kopā dāvāsim prieku”, Daugavpils bērnu nama „Priedītes 2” audzēkņiem sarūpējot gan pašdarinātas Ziemsvētku dāvaniņas, gan nelielu priekšnesumu.

 Jaunietes savas līderības un uzņēmējspējas pierādīja patstāvīgi organizējot akciju un iesaistot pasākumā gan uzņēmējus (“SIA Ludzas maiznīca”, “SIA Lat-cosmetics”, “BL Invest”, “SIA Rasa-L”, “SIA Sākums A”, “Medus un dārzs”, i.u. Z.Trukšāne), gan pilsētas izglītības iestādes (Ludzas Bērnu un  jauniešu centrs, Ludzas mūzikas pamatskola, Ludzas pilsētas ģimnāzija, Ludzas 2.vidusskola).

“Pasākums sagādāja prieku visiem: gan mums, gan skatītājiem”, atzīst Sintija un Jeļizaveta. “Viss ir iespējams, ja vien ir vēlme darīt! Piedzīvojām patiesu Ziemassvētku brīnumu un sapratām, ka ģimene un veselība ir mūsu lielākā bagātība. Un līdzcilvēku atbalsts.”

Vides projektu konkursā projekts ierindojies starp laureātiem – iegūta 2.vieta.