29.05.2015.

Dr internetsDroša interneta nedēļas ietvaros Ludzas pilsētas ģimnāzijas skolēnu domes pārstāves Evija Lisovska (11.b) un Gunita Misāne (11.a) 28.maijā devās pie mūsu sākumskolas bērniem, lai tos iepazīstinātu ar to, kas ir internets, vai tas ir drošs un kā mēs varam sevi pasargāt interneta portālos.

Bērni bija ļoti aktīvi un zinoši, tie spēja pareizi atbildēt uz visiem mūsu uzdotajiem jautājumiem par drošu internetu. Prezentācijas beigās tiem tika paradīta īsfilma - https://www.youtube.com/watch?v=fcHoS4EHLSs - par to cik bīstami internetā ir līst interneta adresēs, kuras nav pašam zināmas un drošas. Visi beigās secinājām, ka internetā mēs esam kā uz skatuves!

SD internets

Ludzas pilsētas ģimnāzijas skolēnu domes priekšsēdētāja Evija Lisovska

 

16.02.2015.

Mīlestības nedēļa skolā – Mīlestības level up

val 1     val 2     val 3

Tradicionāli mūsu skolā tiek svinēta Valentīndiena. Šogad skolēnu domes mērķis bija iepriecināt vienam otru ne tikai vienu dienu, bet arī visu nedēļu. Lai skolā ienestu Valentīndienas noskaņu, katra šīs nedēļas diena atbilda vienam levelam jeb līmenim. Tas tika atspoguļots skolas gaiteņos. 4 dienas – 4 skolas stāvi.

Pirmdien, 09.02. skolas PIRMAJĀ stāvā sāka darboties Valentīndienas pasts, kā arī šogad varēja iepriecināt sev tuvu cilvēku uzdāvinot tam dāvanu, kuru nogādāja Valentīndienas pasta iznēsātāji. Pirmā stāva gaitenī tika izveidota „Rakstāmsiena - Valentīndienas sirds”, uz kuras skolēni varēja izpausties, rakstot jaukus novēlējumus un apsveikumus.

Otrdien, 10.02. skolas OTRAJĀ stāvā 4 Valentīndienas foto motīvi, pie kuriem varēja nofotografēties attiecīgi savam garastāvoklim. Šajā dienā tika veikta Valentīndienas aptauja, par skolas populārāko meiteni, zēnu, kā arī skolas jaukāko pāri.

Trešdien, 11.02. Skolēni piedalījās Ēnu dienā.

val 4Ceturtdien, 12.02. skolas TREŠAJĀ stāvā relax noskaņā skolas logu palodzes pārvērtās par jaukām atpūtas vietām ar mīkstiem spilveniem, kur skolēni varēja atpūsties starpbrīžos. Kā arī divus starpbrīžus mūs priecēja patīkama mūzika, par ko parūpējās Mārtiņš Greckis (12.a klase) un Raivis Isakovičs ( 9.c klase).

Piektdien, 13.02. tika iznēsāts Valentīndienas pasts. Pastnieka lomu uzņēmās I korpusā Rolands Ļebedevs (12.b klase) un Ilze Ostrovska (11.b klase), II korpusā – Sintija Zatlere (10.b klase) un Lolita Grahoļska (10.b klase).

Mīlestības nedēļa noslēdzās CETURTAJĀ stāvā ar vakara pasākumu 5. - 12. klašu skolēniem – Sirsniņballi.

Vakara sākumā tika paziņoti skolēnu aptaujas rezultāti:

  • vispopulārākās skolas meitene - Diāna Lobina ( 7.c klase),
  • vispopulārākais skolas zēns - Dmitrijs Sakerniks (12.a klase),
  • visjaukākā skolas pāris - Agija Valaine (10.a klase) un Rišards Karnickis (12.b klase).

Vakara gaitā tika spēlētas dažādas Valentīndienas spēles, dejots.

Paldies skolas direktorei Dzidrai Dukštai par atbalstu un balvām! Personīgi pateicos visiem skolēnu domes pārstāvjiem par palīdzību, darbu un atbalstu.

Ludzas pilsētas ģimnāzijas skolēnu domes priekšsēdētāja Evija Lisovska

 

Pieklājības nedēļas rezultāti

No 10. līdz 17. decembrim skolā notika Skolēnu domes organizētā pieklājības nedēļa. Klases sarindojās sekojoši:

6.-9.klašu grupā:

  • 1. vieta         7. b klasei (96,8 % labo smaidiņu)
  • 2. vieta         9. a klasei (79,4 % labo smaidiņu)
  • 3. vieta         8. b klasei (76,5 % labo smaidiņu)

10.-12.klašu grupā:

  • 1. vieta         10. a klasei (100 % labo smaidiņu)
  • 2. vieta         11. a klasei (83,3 % labo smaidiņu)
  • 3. vieta         11. b klasei (72,2 % labo smaidiņu)
 

25.10.2014.

Latgales skolēnu reģionālais forums Rēzeknē

2014. gada 24. oktobrī skolēnu domes pārstāvji Artūrs Mikučs, Evija Lisovska kopā ar skolotāju Inetu Misāni piedalījās Labklājības ministrijas Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas kustības „Draudzīga skola” iniciatīvā Latgales skolēnu reģionālajā forumā Rēzeknē, kur tika pārrunātas aktuālākās idejas, problēmas un tendences saistībā ar vidi, drošību un skolēnu vecāku un skolotāju sadarbību skolā.

11.b klases skolniece Evija Lisovska uzņēmās moderatora lomu un veiksmīgi novadīja vienu no diskusijas grupām „Droša vide”.

Pēc konferences nostiprinājās pārliecība, ka mūsu skola ir droša un moderna.

 

12.10.2014.

Skolotāju diena

2014.gada 3.oktobrī visi Ludzas pilsētas ģimnāzijas skolotāji tikai aicināti uz skolēnu domes rīkotu pasākumu - šovu „Rīts ar Artūru”.

Ienākot zālē, skolotājus sagaidīja patīkams, salds pārsteigums - 11.b klases jaunietis Dominiks cienāja visus ar konfektēm. Pirms šova sākuma skolotājām bija iespēja vērot prezentāciju - foto no viņu pirmajām darba dienām vai kolektīviem. Uzreiz pozitīvas emocijas piepildīja zāli, skolotājas bija gatavas svētku pasākumam.

Šovu „Rīts ar Artūru” vadīja SD priekšsēdētājs Artūrs Mikučs. Kā viens no šīs dienas ciemiņiem bija Skolotāju dienas skolas direktors 12.a klases skolnieks Gints Sarkans, kurš dalījās ar savām ilūzijām par savu pirmo darba dienu un izteica savu viedokli par novērošanas kamerām skolas teritorijā. Visi klātesošie tik iepazīstināti ar SD veikto interviju „Skolēnu domas par novērošanas kamerām skolas teritorijā”. Jāatzīst, ka skolēnu domas bija dažādas.

SD bija uzfilmējusi dažas īsfilmiņas par labākajiem kurioziem, kas atgadījās ar skolotājiem pirmajos darba gados. Kārtīgi izsmējās visi. Kā arī tika pārbaudīta direktore Dzidra Dukšta, cik labi viņa spēj atpazīt savus kolēģus spēlē „Atpazīsti kolēģi”.

Šova noslēgumā skolotājiem tika pasniegtas dāvanas - grāmatiņas „Ar atmiņām kabatā”, kur SD bija apkopojusi tās skolotāju atmiņas par savu pirmo darba gadu, ar kurām skolotāji bija ar mieru dalīties vai arī atcerējās.

Skolotāju dienas šova rozīnīte bija pašu sacerēta dziesma, kuru izpildīja vidusskolas puiši. Skolotāji bija sajūsmā! Visi devās prom ar labu garastāvokli un jaunām, patīkamām atmiņām.

Pēc pasākuma SD pārstāvji devās sveikt skolotājus pensionārus.

Pasākuma scenārists – Gunita Misāne un Evija Lisovska. Šovā darbojās arī Māris Lapšovs, Juris Ločs, Raivis Isakovičs. Video montāžu veica Agnese Kalvīte, dziesmas fonogrammas ierakstu veica Raivis Filimonovs.

Saite uz video - dziesma skolas zēnu izpildījumā (veltīta skolotājiem).

Gunita Misāne, 11.b klase