J 006 maza31.04.2016.
Ludzas jaunsargu vienība piedalās Ciblas novada jauniešu centra "IMPULSS" rīkotajā pasākumā/sacensībās "PAKAĻ PAVASARIM!" Ciblā.  Kopvērtējumā iegūta 2.vieta.

 

 

 

J 011 m25.03.2016.
Ludzas jaunsargi piedalās komunistiskā genocīda upuru piemiņas dienas pasākumā.

Foto: 1949.gada 25.martā no Ludzas rajona deportēto iedzīvotāju atcere un godināšana Ludzas dzelzceļa stacijā. 

Jaunsargi iepazīst Saeimu

Jaunsargi apliec m29.01.2016.
Seši mūsu skolas jaunsargi - Ritvars Kazlovskis (7.a), Juris Noviks (8.a), Raitis Kolocāns un Andris Korņejevs (8.b), Anna Marija Kravale (11.a), Lolita Grahoļska (11.b) kopā ar jaunsargu instruktoru Ivaru Novožilovu izmantoja iespēju piedalīties skolu programmā "Iepazīsti Saeimu" un 27.janvārī piedalījās Jaunsardzes pasākumā - ekskursijā uz Rīgu, Saeimas Apmeklētāju un informācijas centrā noklausījās interaktīvu lekciju par Saeimu un tās darbu, iepazinās ar Saeimas namu. 

 

Jaunsargi 18.novembra parādē
18.nov maza

 

Ciblas novada jauniešu centra "Impulss" 5 gadu jubilejas pasākumā piedalījās arī mūsu skolas jaunsargi:

  • Anastasija Afanasjeva
  • Ērika Podnice
  • Aija Boroduļina
  • Artūrs Piterāns
  • Deniss Saļihovs
  • Andris Korņejevs
  • Raitis Kolocāns
  • Eduards Lukaševičs

 

Jaunsargi gatavojas 18.novembra parādei

Jaunsargi mLudzas pilsētas ģimnāzijas jaunsargu vienības astoņi jaunsargi rudens brīvlaikā četras dienas no 26. oktobra līdz 29. oktobrim piedalījās Rekrutēšanas un jaunsardzes centra 2.novada rīkotajā jaunsargu ierindas mācību treniņnometnē Rēzeknē, Zemessardzes 2.novada štāba teritorijā. Nometnes pamatmērķis bija jaunsargu atlase svinīgajai parādei par godu Valsts svētkiem 18.novembrī Rīgā 18.Novembra krastmalā. Mūsu ģimnāzijas jaunsargi Agnis Kairovs, Kristaps Bulavskis, Dmitrijs Ceskāns, Edgars Pirogs, Jānis Kozlovs, Justs Batņa, Roberts Novičenoks, Georgijs Dobriņins kopā ar Daugavpils, Balvu, Tilžas un Rēzeknes jaunsargiem cītīgi un pašaizliedzīgi apguva ierindas apmācības kursu, un sešiem no viņiem būs gods pārstāvēt mūsu ģimnāziju, pilsētu un novadu 18.novembra parādē Rīgā.

Jaunsargu instruktors I. Novožilovs, tel. 28625187